Producent

Przedsiębiorstwo Saxony Beauty Technology GmbH zostało założone w 2015 roku w Pulsnitz (Saksonia, Niemcy).

Powodem powstania firmy było pojawienie się na rynku nowej technologii, która mogłaby zostać wykorzystana do skutecznego masażu antycellulitowego, ponadto proces ten nie został dotychczas opatentowany w Niemczech.

Etap 1. - Rozwój

Prace nad prototypem masażera skóry trwały dwa lata, a wprowadzenie produktu do produkcji zajęło kolejny rok. W tym czasie zmieniła się lokalizacja firmy. Zarówno siedziba, jak i pomieszczenia produkcyjne zostały przeniesione z Pulsnitz do Drezna.

Podczas opracowywania urządzenia na rynku pojawiło się kilku producentów wykorzystujących podobną lub bardzo zbliżoną technologię, jednak lata spędzone na opracowywaniu produktu przez SBT GmbH pozwoliły na stworzenie czegoś bardzo wyjątkowego.

Najtrwalszy

Jednym z kluczy do przyszłego sukcesu stało się bezkompromisowe podejście do doboru komponentów. Przykładowo silnik wykonany na zamówienie w Niemczech został wybrany jako „serce” nowego masażera. Jego cena jest 30 razy wyższa niż cena podobnego produktu wyprodukowanego w Chinach, instalowanego w urządzeniach konkurencji.

Perły silikonowe

Kulki silikonowe do masażu musiały być wykonane z najwyższej jakości silikonu medycznego, ale technologia ich wytwarzania obarczona jest wysokimi kosztami produkcji. Mimo to, aby uzyskać kule o wymaganych parametrach, ich produkcja również znajdowała się w Niemczech.

Niezawodność

Zdecydowano się na wykonanie korpusu manipulatora nie z tworzywa sztucznego, ale z aluminium, co znacznie wydłużyło żywotność produktu i zapewniło dokładność pracy. Zakład z Heilbronn (Badenia-Wirtembergia, Niemcy) został wybrany spośród siedmiu firm, które zaoferowały swoje usługi w zakresie produkcji manipulatora.

Standaryzacja jakości

Rozpoczynając produkcję na zlecenie założyciela przedsiębiorstwa, syna właściciela firmy produkującej sprzęt kosmetyczny na Białorusi, przedsiębiorstwo od razu przystąpiło do wdrażania systemu kontroli jakości ISO. Pozwoliło to zapewnić najwyższy poziom dyscypliny produkcyjnej oraz przestrzeganie standardów jakości.

Sprawdzona skuteczność

Głównym atutem nowego masażera jest wysoka intensywność pielęgnacji skóry klientki przy użyciu olejku. Udało nam się wyprodukować urządzenie, które stało się nieodzownym pomocnikiem specjalisty masażu estetycznego.

Powstałe narzędzie przekroczyło wszelkie oczekiwania. Pierwsze wyniki prac zebrały tak pochlebne recenzje, że zdecydowano się je utrwalić w znanym laboratorium Dermscan, gdzie trzy lata wcześniej testowano skuteczność francuskiej aparatury LPG.

Rezultaty tych testów wywołały prawdziwą dumę z owoców czteroletniej pracy. Wyniki badań można znaleźć tutaj.

Kontakt z nami
!

Oferta specjalna 2021

Darmowa prezentacja w naszym salonie.

więcej informacji

х
Powrót X

Zapisz się na bezpłatną procedurę Cellushot

Bądź subskrybowany na naszych stronach:
@cellushot
@cellushot.zabieg
Zrób zdjecie i udostępnij na swoim profilu